Pellenc Middle East Tarım Makinaları Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
Çevreci, Doğaya Saygılı Sessiz Makinalar

Fuarlar

OLIVTECH ZEYTİN, ZEYTİNYAĞI VE TEKNOLOJİLERİ FUARI


En iyisini arayanlar yine İzmir'e gelecek. Kutsal kitapların meyvesi zeytin ve Anadolu?nun altın sıvısı zeytinyağı OLIVTECH'de uluslararası ekonomik bir değere dönüşecek. Türkiye' nin ve dünyanın, zeytin, zeytinyağı sektör temsilcileri 19-22 Nisan 2012 tarihleri arasında ikinci kez düzenlenecek olan OLIVTECH 2011 - Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı'nda ürün ve hizmetlerini sergilemek için İzmir' de, Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda buluşacak. http://olivtech.izfas.com.tr/ 3-4 NUMARALI SALON

 Zeytinyağ sektörü İzmir’deki BÜYÜK buluşmasına hazırlanıyor..

İzmir Fuarı olarak, Türkiye’nin tek zeytin ve zeytinyağı fuarı olan OLIVTECH Fuarı’nı 19 - 22 Nisan 2012 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştireceğiz. Türk Zeytin, zeytinyağı ve teknolojisinin yeni adresi OLİVTECH, siz değerli sektör paydaşlarına 2. kez kapılarını açmanın onurunu ve grurunu yaşamaktadır..

En iyisini arayanlar yine İzmir’e gelecek. Kutsal kitapların meyvesi zeytin ve Anadolu’nun altın sıvısı zeytinyağı OLIVTECH’de uluslararası ekonomik bir değere dönüşecek. Türkiye’nin ve dünyanın, zeytin, zeytinyağı sektör temsilcileri 19 – 22 Nisan 2012 tarihleri arasında ikinci kez düzenlenecek olan OLIVTECH 2011 -  Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini sergilemek için İzmir’de, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda buluşacak.

Geçtiğimiz yıllarda Vinolive adı altında altı kez düzenlediğimiz ve şarap ürün grubunu da içeren fuarımızı bu yıl ikinci kez OLIVTECH markası altında ve sadece zeytin ve zeytinyağına adanmış bir fuar olarak organize ediyoruz.  Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ile Ege İhracatçı Birlikleri “OLIVTECH Danışma Kurulu” çalışmalarına bizzat katılarak  fuara desteklerini koymaktadırlar.

İzmir Fuarı ,Türk zeytinyağı sektörünün yüksek hedeflerine paralel olarak yurtiçinde olduğu gibi uluslararası hedef pazarlarda tanıtım ve alıcı çalışmalarını duraksamadan yürütmektedir. Bu çalışmalar kapsamında fuarımızı ziyaret edecek yabancı alıcılara konaklama, yemek,  kent içi ulaşım, mihmandarlık hizmetlerini karşılıksız olarak vermekteyiz. 
Bir yandan yurtiçi pazar payınızı artırırken bir yandan da yurtdışında yeni pazarlar elde etme olanağını yakalamak üzere OLIVTECH’de yer almanızı dileriz.

STANDIMIZI KOLAYCA BULUN DİYE AŞAĞIYA KROKİMİZİ DE KOYDUK...

 

....

STANDIMIZI KOLAYCA BULUN
KÜLTÜR PARK KONUM